Pasujące oferty: 29
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: FW019843
Pokoje: 3
Piętro: 6 / 0
Wrocław Fabryczna Popowice Popowice
Cena m2 10977.31 PLN
Ulica: Popowicka
Powierzchnia 57.30 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 629 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: FW019842
Pokoje: 2
Piętro: 4 / 4
Wrocław Krzyki Tarnogaj
Cena m2 15973.33 PLN
Ulica: Klimasa/2 pokoje/komfort/kom+garaż
Powierzchnia 37.50 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 599 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: FW019841
Pokoje: 3
Piętro: 2 / 2
Wrocław Psie Pole Zawidawie
Cena m2 12931.03 PLN
Ulica: Stoczniowa okolice/kupujący nie płaci prowizji!
Powierzchnia 58.00 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 750 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: FW019840
Pokoje: 3
Piętro: 1 / 4
Wrocław Psie Pole Zawidawie
Cena m2 10769.22 PLN
Ulica: Stoczniowa okolice
Powierzchnia 65.00 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 699 999 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: FW019839
Pokoje: 3
Piętro: 3 / 5
Wrocław Śródmieście Ołbin
Cena m2 10317.46 PLN
Ulica: Górnickiego okolice
Powierzchnia 63.00 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 650 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: FW019838
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 2
Siechnice
Cena m2 10302.20 PLN
Ulica: Piastów Śląskich
Powierzchnia 58.24 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 600 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: FW019837
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 2
Siechnice
Cena m2 12365.91 PLN
Ulica: Piastów Śląskich
Powierzchnia 33.56 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 415 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: FW019836
Pokoje: 4
Piętro: 4 / 4
Wrocław Fabryczna Gądów Gądów
Cena m2 11166.20 PLN
Ulica: Tańskiego
Powierzchnia 71.60 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 799 500 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: FW019835
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 3
Wrocław Fabryczna Maślice
Cena m2 13521.13 PLN
Ulica: Królewiecka okolice/ogród 40m2!
Powierzchnia 71.00 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 960 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: FW019832
Pokoje: 4
Piętro: 3 / 3
Wrocław Krzyki
Cena m2 14210.53 PLN
Ulica: Babiego Lata/komfort/rozkład/2016r
Powierzchnia 95.00 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 1 350 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: FW019831
Pokoje: 1
Piętro: 2 / 4
Wrocław Stare Miasto
Cena m2 21200.00 PLN
Ulica: Rynek-Oławska/1 pok/piwnica
Powierzchnia 25.00 m2
Liczba pokoi: 1
Cena: 530 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: FW019830
Pokoje: 3
Piętro: 3 / 4
Wrocław Psie Pole Zawidawie
Cena m2 13508.51 PLN
Ulica: Kasztelańska okolice/3 pokoje + jadalnia!
Powierzchnia 54.04 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 730 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: FW019829
Pokoje: 2
Piętro: 0 / 4
Wrocław Krzyki
Cena m2 11680.85 PLN
Ulica: Stysia/2 pokoje/rozkład/m.miejskie
Powierzchnia 47.00 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 549 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: FW019828
Pokoje: 3
Piętro: 4 / 4
Wrocław Stare Miasto Szczepin
Cena m2 11140.35 PLN
Ulica: Czarnieckiego/3 pokoje/rozkład/piwnica
Powierzchnia 57.00 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 635 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: FW019827
Pokoje: 2
Piętro: 5 / 7
Wrocław Śródmieście Ołbin
Cena m2 16146.79 PLN
Ulica: Kurkowa ok
Powierzchnia 54.50 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 880 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: FW019826
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 5
Wrocław Śródmieście Nadodrze
Cena m2 14565.75 PLN
Ulica: Kurkowa
Powierzchnia 36.73 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 535 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: FW019825
Pokoje: 4
Piętro: 3 / 4
Wrocław Fabryczna Popowice
Cena m2 11453.40 PLN
Ulica: Wejherowska/4 pokoje/rozkład/2 balkony
Powierzchnia 63.30 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 725 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: FW019824
Pokoje: 2
Piętro: 1 / 2
Wrocław Psie Pole Zawidawie
Cena m2 12127.66 PLN
Ulica: Motykówny okolice/ogródek!
Powierzchnia 47.00 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 570 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: FW019823
Pokoje: 3
Piętro: 3 / 7
Wrocław Fabryczna Popowice Południowe
Cena m2 11607.14 PLN
Ulica: Bystrzycka okolice
Powierzchnia 56.00 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 650 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: FW019819
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 1
Wrocław Psie Pole Karłowice
Cena m2 11400.65 PLN
Ulica: Koszarowa/Sportowa okolice/ogródek!
Powierzchnia 52.19 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 595 000 PLN