Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: FW019819
Pokoje: 3
Piętro: 0 / 1
Wrocław Psie Pole Karłowice
Cena m2 11400.65 PLN
Ulica: Koszarowa/Sportowa okolice/ogródek!
Powierzchnia 52.19 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 595 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: FW019817
Pokoje: 3
Piętro: 2 / 2
Smolec
Cena m2 9999.99 PLN
Ulica: Bazaltowa
Powierzchnia 70.00 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 699 999 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: FW019816
Pokoje: 2
Piętro: 3 / 4
Wrocław Śródmieście Ołbin
Cena m2 15147.87 PLN
Ulica: Kluczborska okolice
Powierzchnia 41.59 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 630 000 PLN
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: FW019815
Pokoje: 6
Piętro: 0 / 1
Karpacz
Cena m2 8733.04 PLN
Ulica: Karkonoska
Powierzchnia 171.75 m2
Liczba pokoi: 6
Cena: 1 499 900 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: FW019813
Pokoje: 4
Piętro: 1 / 3
Wrocław Wrocław Psie Pole Lipa Piotrowska
Cena m2 10713.37 PLN
Ulica: Bazyliowa
Powierzchnia 79.34 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 849 999 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: FW019811
Pokoje: 3
Piętro: 1 / 2
Wrocław Psie Pole
Cena m2 10043.94 PLN
Ulica: Krzywoustego/Farna okolice/bez PCC!
Powierzchnia 63.72 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 640 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: FW019810
Pokoje: 2
Piętro: 3 / 4
Sopot
Cena m2 15197.74 PLN
Ulica: 23 Marca
Powierzchnia 35.40 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 538 000 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: FW019808
Pokoje: 3
Piętro: 6 / 10
Wrocław Wrocław Fabryczna Nowy Dwór
Cena m2 9843.59 PLN
Ulica: Strzegomska
Powierzchnia 64.00 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 629 990 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: FW019795
Pokoje: 4
Piętro: 1 / 1
Karpacz
Cena m2 9986.55 PLN
Ulica: Komuny Paryskiej
Powierzchnia 75.10 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 749 990 PLN
Mieszkanie Sprzedaż
Oferta nr: FW019582
Pokoje: 2
Piętro: 4 / 4
Wrocław Stare Miasto Rynek
Cena m2 19767.44 PLN
Ulica: Rynek-Ratusz
Powierzchnia 43.00 m2
Liczba pokoi: 2
Cena: 850 000 PLN